آتش بسلباس آتش نشانی


نوع محصول : تجهیزات حفاظت فردی

دسته بندی محصول : لباس آتش نشان


توضیحات :

همانطور که اطلاع دارید تمامی آتش نشان ها برای نجات جان افراد از آتش باید وارد شعله های حریق شوند. پس مهم است که لباس کار مناسب داشته باشند که خودشان صدمه ای نبینند. از گذشته تا امروز تجهیزات آتش نشانی و لباس های ایمنی مختلفی ساخته و تولید شده است که با گذر زمان و پیشرفت علم این تجهیزات به مراتب بهتر و پیشرفته تر می شوند و برای هر محیطی لباس های مختلفی ساخته و تولید خواهد شد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل
مشاوره برای این محصول

لباس کار آتش نشانی از 3 قسمت تشکیل شده:

  1. لایه بیرونی: در مورد لایه بیرونی باید گفت که وظیفه آن محافظت از آتش می باشد که باید در برابر آن بسیار مقاوم باشد. از دیگر ویژگی هایی که دارد مقاومت خوب آن در برابر انفجار است. شاید بهتر است که اینگونه عنوان کرد که لایه بیرونی مهم ترین قسمت لباس می باشد و یک محافظ اصلی از بدن در برابر آتش است، اگر اشکالی در این قسمت باشد دیگر نمی توان محافظ خوبی برای بدن باشد.
  2. لایه میانی: در مورد قسمت لایه میانی باید گفت که لایه ای می باشد که با ویژگی های ضد رطوبتی که از ورود و خروج هرگونه رطوبت به داخل لباس جلوگیری می کند. محافظ این لباس از بدن به این شکل می باشد که از سوختن توسط آب جلوگیری می کند و همچنین از گرمای زیادی هم جلوگیری خواهد کرد و باعث گردش هوای بهتر در لایه های لباس خواهد شد.
  3. لایه داخلی: این لایه طوری طراحی می شود که کاملا ضد گرما باشد و از آتش گرفتن لباس جلوگیری کند

محصولات مشابه

B-KOOL-REFRIGERATION DRYER

B-KOOL-REFRIGERATION DRYER

STATIONARY UNITS VERTICUS 5

STATIONARY UNITS VERTICUS 5

دستگاه اتوماتیک تصویه دود

دستگاه اتوماتیک تصویه دود

DETEX